Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
20/22 / 24awg UL1330 yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel 200C 600 V
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
XLPE 20 Awg XLPE Kanca Up Tel Yüksek Sıcaklık Kanca Up Tel Isı Yalıtımı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Çap: | 1,86-10,66 mm |
16 AWG silikon kauçuk Far sarı renk ile Esnek İzoleli Tel AWM3135
| İsim: | 16 AWG izoleli Tel |
|---|---|
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
| Başvuru: | Ev Aletleri, Far |
16AWG kahverengi far XLPE Kanca Kadar Tel AWM3321 şirket kaynağı
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 17 / 0.16 21 / 0.18 16 / 0.254 41 / 0.254 105 / 0.254 |
Kırmızı Far Awm3289 XLPE İzoleli Kablo 26AWG UL
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
| Çap: | 1.86-11.66 mm |
24awg 250C UL1659 PTFE elektrikli bisiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
200C 8awg UL1199 PTFE Tel Yüksek Sıcaklık yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
Jeneratör Bakır Çekirdekli XLPE İzoleli Tel UL3173 Yağ Direnci Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
UL3173 İzoleli XLPE Bağlama Tel Yağ Direnci Jeneratör 20AWG için Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
14 AWG Esnek Silikon Kaplı Tel UL3135 Motor Isı Direnci Kablosu
| Malzeme: | KALAYLI BAKIRLI SİLİKON KAUÇUK |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |

