Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Dayanıklı 6 Awg XLPE Hook Up Tel UL Sertifikalı Kablo ROSH ve REACH Onayı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Multicore 200C UL20369 / 20710 Endüstriyel makine için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
26 Awg Yüksek Sıcaklık XLPE İzoleli Kablo 600v Kanca Kablolu 150C UL3289
| Gerilim: | 600V-750V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE Yalıtımlı Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
600-750V XLPE İzoleli Güç Kablosu, 26 AWG Bağlama Teli Ul758 Standardı
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 600-750V |
| Anma Sıcaklığı: | 150°C |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Yangına Dayanıklı UL3289 XLPE Bağlama Teli Bakır İletken
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yüksek sıcaklık cihazı kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1330 10-28AWG
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |

