Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Ev aletleri kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1331 300 V 150C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık cihazı kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1330 10-28AWG
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |
200C 13-18AWG Yüksek Sıcaklık Telli Tel / 600v Kanca Tel UL3071
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
8 Renk Bakır İletken Tel, Çapraz Bağlantılı Polietilen Tel 18AWG Awm3289
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.00 |
| Çapı: | 1.86-11.66 mm |
AWM3136 24 AWG Silikon Tel, Yüksek Gerilim Silikon Kablo 2.7-3.11 Mm Çapı
| Adı: | 24 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
multicore 200C UL20604 / 20711 Ev tutma için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
5 çekirdek 200C UL20723 FEP termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Ev Aletleri Yağa Dayanıklı için 600V UL3331 XLPE Hook Up Tel Ve Kablo
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |

