Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Tavlı Kalaylı UL3239 30KV Yüksek Voltajlı Güç Kurşun 20KV
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Tek Çekirdekli Bakır slicone Ev Kablolama Elektrik Kablo ve Tel Fiyatı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
22AWG 3KV 200C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
XLPE İzolasyonlu Aydınlatma Kanca Teli UL3271 Kurşun Kalaylı Bakır İletken Kırmızı
| Ürün adı: | UL3271 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
CCC XLPE UL3071 Bakır Elektrik Teli Tek Çekirdekli 16AWG 125c VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Isıtıcı / Motor için 200C FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 22AWG Standart 300V
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma FEP Telleri Kalaylı Bakır Ul1330 600V/200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |

