Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Ev Aletleri Yuvarlak Silikon İzoleli Tel Alev Geciktirici UL 3135
| Adı: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
10KV UL3304 Fiberglas Isıtma Ürünü Yüksek Gerilim İçin İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Robot Siyah Renk Özelleştirilmiş 14AWG Kalaylı Bakır XLPE İzolasyon Telleri
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL Listelenen UL3071 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 18/16/14 / 13AWG Yağa Dayanıklı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 18-13AWG |
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Rice Cooker UL3068 İçin Yangına Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel Kablo
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-16AWG |
Yuvarlak 12 AWG Örgülü Bakır Tel, Yeşil Esnek Elektrik Teli AWM 3135
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL Sertifikalı İzoleli Tel ve Kablo Yağa Dayanıklı UL10362 600V 250C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250C |
| İzolasyon: | PFA |
Ev Aletleri Fiberglas Örgülü Lamba Tel, Örgülü Yalıtımlı Tel AWM3712
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yangına Dayanıklı Silikon Örgülü Tel, 26AWG Silikon İzoleli Kablo
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |

