Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Esnek Silikon İzolasyon Kalaylı Bakır Örgülü Tel Düşük Eksantriklik
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
UL3138 Esnek İzoleli Tel 10 AWG Kalaylı Bakırlı Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Size: | 18-9AWG |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
UL3166 125C XLPE Esnek İzoleli Tel 300V 125C VDE Örgülü Bakır
| Voltaj: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
150C nominal sıcaklık XLPE yalıtımlı kablo UL3321 kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-2AWG |

