Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Silikon elektrik iç bağlantı telleri 150C 300v kalaylı bakır teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel / Elektrikli Isıtma Bobini Teli UL3219
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
İHA Isıtıcı için 600V 150C Kalaylı Bakır XLPE İzoleli Tel Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
10AWG Silikon Kauçuk Tel 1050/0.08 Konserve Bakır UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
305m/Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3512 Kalaylı Bakır
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır Silikon Elektrik Teli, UL Listeli 26 AWG Silikon Esnek Kablo
| Adı: | AWM3135 Silikon Esnek Kablo |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
UL3123 150C 600V Ev aletleri ve ısıtıcılar için konserve bakır silikon kauçuk tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon kauçuk |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yeşil 14 AWG Silikon Kablo, Kalaylı Bakır İletken Silikon Hook Up Wire
| Adı: | Silikon kanca kadar tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |

