Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
200C 16-26AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır UL3135
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Tek Çekirdekli 2.5mm Kalaylı Bakır Örgülü Tel Alev Geciktirici
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
600V UL3135 Silikon Kauçuk Kablo Kalaylı Bakır 16awg Tel
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3135 VDE 200C 600V Kalaylı Bakır Kablo Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m/rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
6AWG UL3512 Silikon Tel Kablo 200C Isıya Dayanıklı Kalaylı Bakır Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
14awg UL3134 150C Esnek Silikon İzoleli Tel ROHS
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3948 Silikon Kauçuk Kablolar 600v 200C 18AWG FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
VDE 600v Kalaylı Bakır Örgü Tel 200 Derece 250C Silikon Kauçuk
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3135 600V Fabrika Kaynağı Endüstriyel Makine Elektrikli Isıtma Elemanı Silikon İzoleli Bakır Tel Kablo
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |

