Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ tinned copper silicone electrical cable ] eşleşme 427 Ürünler.
Kalaylı Bakır İletkenli UL3133 ile Kırmızı 22 AWG Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Sıkıştırılmış Bakır Silikon Sarılmış Tel / Silikon İzole Kablo 0.08mm Ceket 600V Voltaj Rating
| Wire Gauge: | 10awg,12awg, 14awg, 16awg, 18awg, 20awg, 22awg, 8awg, 24awg |
|---|---|
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
UL3142 150C 600V 12AWG Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel, Ev Aletleri İçin
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
UL1332 FEP yalıtılmış tel 300V 200C Ev aletleri ve aydınlatma için yüksek sıcaklıklı tencereli bakır iletken
| İletken malzemesi: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL3138 150C 600V Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk Yalıtımlı Kurutucu Teli (Ev Aletleri İçin)
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 9AWG, 10AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
Fiberglas Örgülü Silikon İzoleli Tel UL3122 0.3-1.25sqmm Kalaylı Bakır İletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
UL3137 600V 150C Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel, Giyim Buharlı Pişiricileri ve Isıtıcılar için
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
150C 12awg UL3134 Kalaylı Bakır Aydınlatma Teli İHA OEM ODM
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UAV UL3134 18AWG Kalaylı Bakır İzoleli Tel 600V 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
CCC UL3134 14AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

