Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
26AWG Pvc yalıtımlı kablo UL1015 600V 105C yangına dayanıklı kablo
| Ürün Adı: | pvc tel |
|---|---|
| Şoför: | Kalaylı Bakır |
| yalıtım: | PVC |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Endüstriyel Güç İçin 150C XLPE Kanca Teli XLPE İzoleli Kablo UL3321 VW-1 18AWG
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
20AWG AWM1431 Xlpvc Yerleştirme Telleri Şeffaf Dahili 5.05mm
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
İHA Isıtıcı Fiberglas İzoleli Bakır Tel 30AWG Silikon Kauçuk UL3068
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Endüstriyel Makineler için 12AWG XLPE İzolasyon Bakır Tel UL758
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, 24 Awg Örgülü Tel UL3252
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL3948 Silikon Kauçuk Kablolar 600v 200C 18AWG FT2 Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Halojensiz XLPE Kanca Kadar Tel Led Işık Kablosu UL3265 UL Onaylı Çok Renkli
| Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |

