Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Isı Ürün UL4297 için 20-26 Awg Yağa Dayanıklı Özel Elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
200C UL3122 Fiberglass Insulation Electrical Wire 2.66mm Dia For Heating Lead
| yalıtım: | Cam Elyaf ve Silcicone Kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
30AWG 200C FEP Coated Wire UL1330 Nickel Plated Copper PTFE
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Elektrik Teli, Fırın 450C 600V UL5335 İçin Isıya Dayanıklı Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
15KV Yüksek Gerilim 16 Awg Tel, UL3239 İzoleli Kablo Asit Direnci
| Anma gerilimi: | 15kV |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
OD 10.66mm PVC Kılıflı Kablo UL758 AWM1015 Kalaylı Bakır
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |
Dahili Kablolama PVC Kılıflı Bakır Kablo UL1015 Kalaylı İletken
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır Tel |
| OD: | 1.90-10.66mm |
Dayanıklı Isıya Dayanıklı 26 Awg Tel, Kaplamalı Elektrik Tel
| İletken Tipi: | telli |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi, sarı, mavi, karanfil |
| Anma gerilimi: | 600V |
Siyah UL10486 PFA Telleri 300V 250C AWM10486 VW-1 Isıtıcı PFA Kablo İzolasyonu
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
Elektrik Telleri Malzemeleri FEP Tel Kalaylı Bakır 8 AWG 600V / 200C Yeni Enerji İHA Robotu İçin
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |

