Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL3122 300V 200C 16-24AWG Fiber Glass Silikon Kauçuk Izolasyon Elektrik Telleri FT2 Yüksek Sıcaklık Sensörü İçin
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
XLPE 20 Awg XLPE Kanca Up Tel Yüksek Sıcaklık Kanca Up Tel Isı Yalıtımı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Çap: | 1,86-10,66 mm |
Kırmızı Far Awm3289 XLPE İzoleli Kablo 26AWG UL
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 21 / 0.18 41 / 0.254 105 / 0.254 133 / 0.45 |
| Çap: | 1.86-11.66 mm |
UL758 10AWG XLPE Bağlama Teli Alkali Direnci AWM3321
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-2 AWG |
Endüstriyel Kullanım için Özelleştirilmiş Bakır Kaplı Çelik Tel Elektrik Teli Pigtail Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL758 10AWG XLPE Bağlama Teli Alkali Direnci AWM3321
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-2 AWG |
Awm3289 28AWG XLPE İzoleli Elektrik Kablosu 11.66mm
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600V 305m XLPE Bağlama Teli 22 Ölçü AWM3321 Kalaylı Bakır
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
FT1 125C 600V 8AWG XLPE Bağlantı Teli UL3195 Telli Kalaylı Bakır Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
UL1330 600V 200C 6-26AWG Endüstriyel Tozlu Robot Aydınlatması için FEP Izolasyon Elektrik Kablosu FT1
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |

