Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
AWM3136 20 AWG Silikon Tel, Kırmızı Yüksek Gerilim Silikon Bakır Tel
| ad: | 20 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Yüksek Voltajlı Cam Elyafı İzole Bakır Tel Ev için UL3254 Standartı
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
İç İzolasyonlu Direnç Teli Beyaz Kalaylı Bakır AWM1007 Ev İçin
| Madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
Otomobil Bakır İletkenli FEP Kaplı Tel CSA FEP İzoleli Kablo
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Klima İçin PVC İzoleli Kablo UL1007
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Elektronik Ekipman PVC Kılıflı Kablo, Yalıtımlı Güç Kablosu AWM1430 Dahili Kablolama
| İzolasyon: | XLPVC |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1.05-2.4mm |
UL758 300V 3.70mm PTFE İzoleli Bakır Tel Yüksek Sıcaklık
| madde: | PTFE yalıtımlı tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel kaplama / gümüş kaplama bakır tel |
| OD: | 0.90-3.70mm |
26AWG Pvc Insulated Cable UL1015 600V 105C Fire Resistant Cable
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |

