Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL3133 Onayı 16 AWG Silikon Tel, Yalıtımlı Dirençli Tel Hafif
| Adı: | 16 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Örgülü Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 20awg 18awg 16awg UL Sertifikalı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
18 AWG cam lif yalıtımlı kablo sarmal kondüktör bakır tel
| Ceket Rengi: | Siyah |
|---|---|
| İletken Yalıtımı: | Fiberglas |
| İletken Malzeme: | Bakır |
250 ° C Yüksek Gerilim Yüksek Sıcaklık Teli, Fiberglas Örgülü Tel UL3254
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır |
| Boyutu: | 30-12AWG |
OEM 30 Awg Özel Elektrik Kablo Ve Kabloları Silikon Yalıtım 30V 150C Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 30V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
2 Pins 16 Ölçer Yüksek Sıcaklık Tel, Silikon Ceketli Kablo 300V 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Aydınlatma için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 1AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
26AWG FEP Teli UL758 VDE-REG 8207 600V/200C Endüstriyel Güç FEP Kılıflı Kablo
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |
UL3266 300V 125C xlpe yalıtımlı kablo, UL sertifikalı yangına dayanıklı
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 32-10AWG |

