Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
5.97mm UL3075 Fiberglas İzoleli Kablo FT-2 Kalaylı Bakır
| ad: | Fiberglas yalıtımlı silikon tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Isıtıcı Kullanımı İçin Fiberglas İzoleli Bakır Teller 22AWG
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL Listelenen UL3071 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 18/16/14 / 13AWG Yağa Dayanıklı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 18-13AWG |
Rice Cooker UL3068 İçin Yangına Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel Kablo
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-16AWG |
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Tel Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
10KV Yüksek Sıcaklık Isıtıcı Tel, Silikon Ceketli Tel UL3634 Kimyasal Dayanım
| Anma gerilimi: | 10000V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır tel |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
yalıtımlı PTFE kaplı tel UL1570 nikel kaplı ve gümüş kaplı bakır
| İzolasyon: | PTFE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplama veya gümüş kaplama |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |
VW-1 alev geciktirici UL1591 yalıtımlı 28awg kanca
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
Seçeneği İçin Yangına Dayanıklı Silikon İzoleli Test Kurşun Tel 26AWG-12AWG 0.3mm-2.5mm
| Adı: | silikon tel kablosu |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-12AWG, 0.3-2.5mm |

