Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL3136 silicone rubber insulated wire Tinned Copper For Lighting with black color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma FEP Telleri Kalaylı Bakır Ul1330 600V/200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Ev Aletleri Kablo Demeti İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas Örgülü Tel UL3550
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır veya çıplak bakır |
| Boyutu: | 22-12AWG |
ev aletleri için elektrik esnek Tel UL3122 20awg 18awg 16awg
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 26AWG-16AWG, 0,3-1,25 mm |
PVC Teller 22 AWG Kırmızı ve 26AWG Siyah Renk Sr PVC İzolasyon Telleri ve Kabloları
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ocak telleri sarı kauçuk izoleli tel 26awg 7/0.16 tel ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Aletleri Yağa Dayanıklı için 600V UL3331 XLPE Hook Up Tel Ve Kablo
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
İzoleli Tel 22AWG Tel Yüksek Sıcaklık Teline 450C Ulaşın
| madde: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |

