Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
3.0mm Fiberglas Yalıtımlı Bakır Tel 180C Kahve Makinesi Halojen Ücretsiz
| Gerilim: | 300V / 500V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 180C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Far için Nikel Kaplama Yalıtımlı Bakır Tel PFA Yalıtım VDE 8298
| Madde: | yalıtımlı tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır tel |
| OD: | 1.36-2.76mm |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
FT1 Kırmızı Renk 125C 10AWG XLPE Yalıtım Kablosu VDE Ev İçin
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Motoru için CCC XLPE Bağlantı Teli UL758 FT1 Mavi 12AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Dahili Kablolama için 1000ft 14awg Bakır Xlpe Tel 41/0.254 600v
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

