Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
250C UL3253 Nickel Plated Copper Wire Silicone Rubber 300V 305m/ roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
305m/ rulo UL3123 Silikon İzoleli Güç Kablosu 150C XLPE Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
305m/ Rulo 200C UL İzoleli Isıtma Teli UL3240 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL3068 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 150C CCC Silikon Kauçuk Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
2.5mm Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 200C UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
awm 22 Ölçer esnek UL3212 Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev 2 Çekirdekli Elektrik Teli, FEP / PFA Endüstriyel Elektrikli Tel ve Kablo
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
300V 305m/ Rulo Silikon Kauçuk Tel UL3130 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

