Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Işıklar için 3135 Telli Silikon Kauçuk İzoleli Tel 14AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL1180 PTFE Tel 200C Yüksek Sıcaklığa Dirençli 12-32 AWG
| Sıcaklık derecesi: | 200 ° C |
|---|---|
| Tel şekli: | Yuvarlak |
| AWG Boyutları: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
Ev aletleri kurşun tel yalıtımlı tel kablo UL1331 300 V 150C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | FEP |
300V Mika İzoleli Tel / 24-4 AWG Elektrikli Tel UL5128 450C Çalışma Sıcaklığı
| İzolasyon: | mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| Boyutu: | 24-4AWG |
Isıtıcılar İçin Yüksek Dereceli Sıcaklık Mika İzoleli Tel UL758 UL1581 Standardı
| İzolasyon: | Mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| jaket: | Cam elyaf örgü |
Mysun UL3289 10AWG İmalatı Kırmızı Endüstriyel Makine XLPE İzoleli Kablo Tel
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
600V 450C Mika İzoleli Tel Alev Geciktirici Kablo UL5107 Asit Direnci
| İzolasyon: | mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| Boyutu: | 26-4AWG |
Mysun UL3289 10AWG İmalatı Kırmızı Endüstriyel Makine XLPE İzoleli Kablo Tel
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
VDEH05SS-F Motor Jeneratör 4 * 1.5mm için Çok Çekirdekli Bakır Silikon İzoleli Tel
| anma gerilimi: | 450V/750V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 150C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
CCC 600v FEP telleri 200C 1*4.0mm FT2 siyah ısıtma ev aletleri aydınlatması
| Ürün adı: | FEP telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | FEP teller rubbe Yalıtım Kablosu |

