Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
UL3239 Kalaylı Bakır Ceketli Tel, Yüksek Sıcaklık Aletleri Tel Yanmaz
| Adı: | elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3239 |
| İzolasyon: | FEP |
AWM3321 26AWG yeşil ev aletleri XLPE Kanca Tel
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Boyutu: | 30-2 AWG |
Siyah ev aletleri XLPE Kanca Kadar Tel AWM3321 24AWG Fabrika kaynağı
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| İletken Yapısı: | 7 / 0.10 7 / 0.127 7 / 0.16 17 / 0.16 21 / 0.18 16 / 0.254 41 / 0.254 105 / 0.254 |
| Çapı: | 1.86-10.66 mm |
VDE8298 PFA İzoleli Nikel Kaplama Bakır Tel Kablolar İHA için 1.25mm
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
Kauçuk Kaplamalı İzoleli Elektrik Teli, 20 AWG Örgülü Bağlantılı Tel Isıya Dayanıklı
| Adı: | Silikon elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3137 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Isıya Dayanıklı 18 Awg Elektrikli Hook Up Kablo, ROHS Halojen içermeyen Tel UL3266
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
UL3122 flexible silicone electrical wire for electrical wire with red black white color
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
10AWG FT2 Siyah Silikon Kauçuk Teller Ev Aletleri İçin Kalaylı Bakır İletken UL3530
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Silikon Esnek İzoleli Tel 28AWG Saf Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Esnek |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | silikon |
| İletken Malzeme: | Bakır |
Elektrikli Aletler için UL1570 250C Bakır İletken PTFE İzolasyonu
| anma gerilimi: | 600V 250C |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 250 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |

