Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
FEP Elektriksel Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır Isıya Dayanıklı Kablo 20AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Ev Mutfak İçin AWM1007 610m Kalaylı Bakır PVC Tel UL758
| madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
Yüksek Sıcaklık UL1332 FEP İzoleli Bakır Tel
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Kalaylı Bakır Tel Pvc Güç Kablosu, yalıtımlı tel ambalaj
| madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |
Nikel Kaplama Bakır Tel PVC İzolasyon Malzemesi ve Bükülü İletken Tipi Mysun Fabrikası Ucuz Elektrik Teli
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Ev Aletleri Fiberglas Örgülü Lamba Tel, Örgülü Yalıtımlı Tel AWM3712
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Nikel Kaplama Bakır Tel PVC İzolasyon Malzemesi ve Bükülü İletken Tipi Mysun Fabrikası Ucuz Elektrik Teli
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Esnek 13 AWG Silikon Kauçuk İzole Kablo Yüksek Sıcaklık 200°C Ev Aygıtları / Isıtma için
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Sıkıştırma Direnci: | Yüksek |
| ozon direnci: | - İyi. |
AWM 3321 Yüksek Dirençli XLPE Teller 600V Far Siyah Renk İçin
| yalıtım: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,86-10,66 mm |

