Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Fiberglas Örgülü Silikon İzoleli Tel UL3122 0.3-1.25sqmm Kalaylı Bakır İletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
Mysun Yeşil ve Sarı Işıklar XLPE Bağlantı Kablosu UL3289 14AWG Çin Fabrika Kaynağı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C nominal sıcaklık XLPE yalıtımlı kablo UL3321 kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-2AWG |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
15KV Yüksek Gerilim 16 Awg Tel, UL3239 İzoleli Kablo Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 15kV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
UL758 Standart Silikon Tel, 200°C sıcaklığa dayanıklı ve ev aletleri için konserve bakır iletken
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
yüksek sıcaklık 18awg UL sertifikası Yalıtımlı Tel UL1332
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
200C 8awg UL1199 PTFE Tel Yüksek Sıcaklık yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |

