Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
250 derece silikon kauçuk yalıtımlı tel esnek çok çekirdekli tip ul4367
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Kalaylı Bakır 16 Awg Bağlama Teli, Düşük Duman Halojensiz Kablo UL3271
| Gerilim: | 600V-750V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
UL10362 PFA Kaplamalı Yalıtımlı Tel 300V 250C Alev Geciktirici Aydınlatma
| İzolasyon: | PFA |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-4 / 0AWG |
Elektrikli Isıtıcılar İçin Dayanıklı 18AWG Yüksek Sıcaklık Silikon İzoleli Tel UL3134
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel Kablo |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 18AWG, 16AWG, 14AWG, 12AWG |
Asit Direnci Silikon İzoleli Tel UL3530 150C Veya 200C Çalışma Sıcaklığı
| Adı: | silikon ceketli tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-1AWG |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
12 AWG Kahve Makinesi Için Silikon Kaplı Fiberglas Örgülü Tel UL3074
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 12AWG |
Yüksek çalışma sıcaklığı silikon kauçuk yalıtımlı tel UL3253 250C
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır |
| Boyutu: | 30-12AWG |
Yuvarlak 12 AWG Örgülü Bakır Tel, Yeşil Esnek Elektrik Teli AWM 3135
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Ev Aletleri Silikon Kauçuk İzoleli Tel AWM 3130 Nikel Bakır İletken
| Madde: | Silikon kauçuk yalıtımlı tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Nikel bakır |

