Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
200C Yüksek Sıcaklık Elektrik PTFE Tel Kalaylı Bakır 22AWG 3mm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Yanmaz 250C Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel 18 AWG UL3251 Aşınmaya Dayanıklı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
7 Çekirdek 200C FEP Yalıtımlı Tel Kontrol Kablosu Yüksek Gerilim UL4389
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
UL3512 Esnek Bakır Bağlama Teli, 0.5-4.0 Sq Mm Elektrik Kurşun Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-4,0 m² |
CCC 7.60mm 16 AWG 600V Bakır İletken XLPE İzoleli Elektrik Teli Kahverengi
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
Kalaylı Bakır 20AWG FEP Elektrik Teli 105C UL10064
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
180C Esnek Silikon Tel 0.75mm VDE 0282-3 Robot İçin
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Motor için Yüksek Sıcaklık PFA İzoleli Tel Nikel Kaplama Bakır Kablo 1AWG
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
Aydınlatma için Elektronik FEP İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1592
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Isıtıcı için UL1333 FEP Kaplı Yüksek Gerilim Elektrik Teli Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |

