Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Ev Aletleri İzoleli Hoparlör Tel, Kauçuk Test Kurşun Tel UL 4330
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
2-7pins yüksek sıcaklık UL20262 FEP elektro termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Multicore 200C UL20369 / 20710 Endüstriyel makine için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
26 Awg Yüksek Sıcaklık XLPE İzoleli Kablo 600v Kanca Kablolu 150C UL3289
| Gerilim: | 600V-750V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
18AWG Elektrikli Silikon İzoleli Tel UL3367 Standart Isıtıcılar İçin Rulo Başına 305
| Madde: | Silikon yalıtımlı tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| OD: | 1.38-2.07 mm |
VDE 8207 FEP İzolasyon Telleri Far İçin Nikel Kaplama Bakır İletken
| madde: | İzoleli Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
| OD: | 1.36-2.76mm |
Çin tedarikçisi ul3123 600v 150c silikon kauçuk kalaylı bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 16awg-30awg |
5 Pin 200C Özel Elektrik Teli Telfon İzolasyon Ceketi Isıtma Kablosu
| Nominal Gerilim: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
PEFE TFE FEP İzolasyonlu Bakır İletken Teller 32AWG UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

