Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
multicore 200C UL20604 / 20711 Ev tutma için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
5 çekirdek 200C UL20723 FEP termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek sıcaklık 1.5mm VDE8207 Yalıtımlı Tel dayanıklı yağa dayanıklı FEP kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
LED Aydınlatma Uygulaması İçin Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
180C 2.5mm VDE Fiberglas İzoleli Bakır Tel H05SS-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL 20AWG XLPE İzoleli Bakır Tel 150C Örgülü İletken
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3367 Kalaylı Bakır İletken Teller 300V 18AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
300V Voltaj Direnci Silikon Kauçuk 20 AWG 7/031 Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

