Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
150C UL3136 Silikon Kurşun Tel Kalaylı Bakır 305m / Aydınlatma için rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özelleştirilmiş Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600 volt tel UL3240 küçük ev aletleri için silikon kauçuk yalıtımlı tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 28-10AWG |
AWM3321 XLPE Bağlama Teli Şirket sarı far tedarik ediyor
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özel Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli UL10362
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
LED Aydınlatma Uygulaması için Sarı 22awg 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
2-7 pins 250C UL20225 PFA Yalıtımlı Tel nikel kaplı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |

