Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
UAV Robot XLPE İzoleli Bakır Tel 8AWG 600V UL3195 Ev İçin
| Ürün adı: | UL195 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon lastik |
| orkestra şefi: | kalaylı bakır |
22awg UL3320 XLPE Yalıtımlı Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3141 silikon kauçuk yalıtımlı tel ev aletleri kurşun tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-20AWG |
Yüksek Dereceli Sıcaklık Direnci XLPE Tel 18AWG XLPE Bakır Kablo CCC
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
Kalaylı Sıcaklık Aletleri Teli 2mm Silikon Kauçuk 600V Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

