Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
Esnek Yağa Dayanıklı Kablo İzolasyonu, Isı Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
VDE 600v Kalaylı Bakır Örgü Tel 200 Derece 250C Silikon Kauçuk
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Kalaylı Bakır İletkenli UL3133 ile Kırmızı 22 AWG Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
20 Ayar Telli Silikon İzoleli Tel UL758 Standart Alkali Direnci
| Adı: | 20 ayar silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çalışma Sıcaklığı 200 Derece ile Yaygın Olarak Kullanılabilir Silikon Kauçuk 600v Elektrik Teli
| ad: | 18 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Kalaylı Bakır İletken UL3321 ile Esnek 16 Awg XLPE Kanca
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
UL 1726 Bakır PFA İzoleli Tel Elektrik Motoru Endüstriyel Isıtıcı İçin Sargı Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
8 Awg 125C Yüksek Gerilim XLPE Kanca Kadar Tel 600V UL3195 Isıya Dayanıklı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |

