Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ thin insulated wire for home appliance ] eşleşme 884 Ürünler.
600v 200C Silikon Kauçuk Teller UL3239 20AWG FT2 Siyah Ev Aletleri İha Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
22AWG FT2 Yeşil Silikon Kauçuk Teller UL3212 600v 150C Ev Aletleri İçin
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3239 Silikon Kauçuk Teller 3kv 200C 20AWG FT2 Siyah Ev Aletleri İHA Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
UL3512 Silikon Kauçuk Kablolar 600V/200C FT2 Sarı Robot Ev Aletleri Işığı
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
AWM3135 18 AWG Far Isıya Dayanıklı UL Onayı İçin Silikon İzoleli Tel
| Adı: | 18 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Gerilim Esnek 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |

