Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
200C Yüksek Sıcaklık UL3122 18AWG Elektrikli XLPE Kablo 300V
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
UL 3134 16 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134 600V 150C Ev Aletleri mavi beyaz sarı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Kablo UL3134 Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri UL 3134 için 12-18 Awg Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
150deg Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Far 600V UL 3137 için 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
awm 22 Ölçer esnek UL3212 Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
Çok Çekirdekli 4 * 18 Awg Özel Elektrik Teli Yüksek Gerilim Direnç UL4271
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |

