Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
600V UL3135 Silikon Kauçuk Kablo Kalaylı Bakır 16awg Tel
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
VDE H05S-K 1.00mm2 Flexible Insulated Wire 450/750V High Voltage 180C
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Isıya Dayanıklı Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo, 18-12 AWG Çok Telli Silikon Tel
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3134 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
3.0mm Fiberglas Yalıtımlı Bakır Tel 180C Kahve Makinesi Halojen Ücretsiz
| Gerilim: | 300V / 500V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 180C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Esnek 13 AWG Silikon Kauçuk İzole Kablo Yüksek Sıcaklık 200°C
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Aşınma direnci: | Yüksek |
| ozon direnci: | - İyi. |
Led Işık İçin 0.75 mm Esnek Silikon Kauçuk Kaplamalı Esnek Tel VDEH05S-K
| Anma gerilimi: | 300V / 500V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Buzdolabı İçin Isı Direnci Silikon Kauçuk İzoleli Tel 12 Awg 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

