Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Kalaylı Sıcaklık Aletleri Teli 2mm Silikon Kauçuk 600V Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL 3512 Silikon Kauçuk Teller 1mm 40/0.18mm Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Silikon Kauçuk İzolasyon 0.5mm 20/0.18 U L3512 600V Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
10AWG Silikon Kauçuk Tel 1050/0.08 Konserve Bakır UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
UL3075 600V Rated Voltage 200C Rated Temperature 10AWG Diametresi Yüksek Esnek Silikon Kauçuk Cam Elyaf Dikiş Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
Süper Esnek Silikon Kauçuk Isıtıcı UL 3138 Aşınmaya Dayanıklı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
Fiberglas UL3122 Silikon Kauçuk İzolasyon Teli 200C 300V
| Ürün:% s: | silikon fiberglas örgülü teller |
|---|---|
| renk: | beyaz mavi siyah kırmızı sarı yeşil |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Onay U L Standart Silikon İzoleli Tel 24AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3137 silikon kauçuk 20AWG 150c siyah renkte kalaylı bakır teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

