Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
200C 30KV Yumuşak Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3239 Özelleştirilmiş Renk
| Nominal Gerilim: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yanmaz 250C Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel 18 AWG UL3251 Aşınmaya Dayanıklı
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yanmaz 1.5 mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel Alev Direnci VDE (N) 2GFAF
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Esnek Yağa Dayanıklı Kablo İzolasyonu, Isı Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
600V 150C Silicone Insulated Tinned copper Wire UL3138 for home appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
300V Voltaj Direnci Silikon Kauçuk 20 AWG 7/031 Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Bakır 26AWG Silikon Kauçuk Od 1.38mm Özelleştirilebilir
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Sıcaklık Aletleri Teli 2mm Silikon Kauçuk 600V Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

