Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 561 Ürünler.
UL3071 Sertifikalı 600V 200C Yüksek Sıcaklık Silikon Fiberglas Örgülü Tel, Konveksiyon Isıtıcılar için
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200 Derece |
| İletken malzemesi: | Bakır |
Kahve Makinesi Yüksek Sıcaklık Kurşun Teli, Fiberglas Örgülü Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
250 ° C Yüksek Gerilim Yüksek Sıcaklık Teli, Fiberglas Örgülü Tel UL3254
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır |
| Boyutu: | 30-12AWG |
H05S-K 0.75 Sq Mm Silikon Hook Up Tel, Yüksek Sıcaklık Aletleri Tel VDE Sertifikası
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-2,5 m² |
Ul Liste Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel, 22 Ölçer İzoleli Örgülü Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-1AWG |
Yüksek gerilim 750V elektrik teli VDE H05S-K Esnek Tek Damarlı Silikon Kauçuk İzoleli teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDE H05S-K Tek Damarlı Silikon Kauçuk İzoleli Kablolar yüksek gerilim 750V 180C siyah kırmızı beyaz
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek gerilim VDE H05S-K 2.50mm2 Esnek Tek Damarlı Silikon Kauçuk İzoleli teller siyah mavi kırmızı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Tek Çekirdekli Silikon Kauçuk Yüksek gerilim 450 / 750V VDE H05S-K 1.00mm2AWG teller ve kablolar siyah beyaz siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDEH05SJ-K 150C Dokuma Silikon İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablosu
| anma gerilimi: | 450V/750V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 150C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |

