Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, 24 Awg Örgülü Tel UL3252
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
1AWG UL3512 Silikon Kablo 200C 600V Tınarlı Bakır Yüksek Sıcaklık Kablosu
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Wire shape: | ROUND |
| AWG sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Yeşil Isıya Dayanıklı Tel İzolasyon, 1.5mm Esnek Kurşun Tel VDEH05SJ-K
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Çok Renkli Silikon Hoparlör Kablosu / Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli 22 AWG
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
3KV / 6KV / 10KV yüksek Gerilim Kablosu UL 3239 22AWG Kalaylı Bakır İletken Esnek İzoleli Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

