Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ industrial electric wire and cable ] eşleşme 501 Ürünler.
18awg 200C UL1592 otomotiv için yüksek sıcaklık İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Isıya Dayanıklı 300V 200C İzoleli Tel UL1332 Farklı Renkler İsteğe Bağlı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Yüksek Sıcaklık Teli 18 AWG UL1330 200c 600V FEP Yalıtımlı Elektrikli Tel Kablo 2.17mm
| İletken Malzemesi: | Bükülü kalaylı bakır |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | FEP |
| renk: | gereklilik |
UL10362 PFA Insulation Flexible Electrical Wire Nickel Plated Copper 600V 250C for home appliance
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Dayanıklı 6 Awg XLPE Hook Up Tel UL Sertifikalı Kablo ROSH ve REACH Onayı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
250C UL3253 Nickel Plated Copper Wire Silicone Rubber 300V 305m/ roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
1.15mm Silicone Rubber Insulated Wire 250C UL3251 High Temperature
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
Nickel copper Electrical Wire UL3251 Silicone Rubber Insulated Wire with red black white color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |

