Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ industrial electric wire and cable ] eşleşme 501 Ürünler.
UL758 Fiberglas Örgülü İzoleli Bakır Kablo 3068 Silikon Kauçuk 600v VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
1 Çekirdekli PFA İzoleli Tel UL1860 Ev Aletleri İçin Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Yangından Korunma Esnek İzoleli Tel, 18 Awg 600v Telli Tel UL3132
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 30AWG-16AWG |
XLPE Endüstriyel Makine İçin Askı Teli 18AWG 0.30-7.60mm Çap
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
Silikon elektrik iç bağlantı telleri 150C 300v kalaylı bakır teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3512 Esnek Bakır Bağlama Teli, 0.5-4.0 Sq Mm Elektrik Kurşun Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-4,0 m² |
UL3367 Kalaylı Bakır İletken Teller 300V 18AWG Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Düşük Sıcaklık Dayanımı PVC Teller 80c 24AWG 7/0.2 Tel ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
PVC Teller 22 AWG Kırmızı ve 26AWG Siyah Renk Sr PVC İzolasyon Telleri ve Kabloları
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

