Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ industrial electric wire and cable ] eşleşme 501 Ürünler.
LED Aydınlatma için 150C Telli 22AWG 600V Silikon Elektrik Telleri UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
2.5mm 4mm 6mm Silikon Esnek Elektrik Tel 8AWG - 18AWG Konserve Bakır Katı Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
7 Çekirdek 200C FEP Yalıtımlı Tel Kontrol Kablosu Yüksek Gerilim UL4389
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL3142 600V 305m/ Rulo Silikon Kauçuk Kablolar 150C Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3142 Silicone Rubber Insulated Wire 150C 305m/ Roll Tinned Copper Electrical Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
150C UL3133 Esnek Silikon Test Ucu Kalaylı Bakır Elektrik Teli 305m/ Rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Aydınlatma için Bakır Örgülü İzoleli PVC Elektrik Teli UL1015 30AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |

