Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ industrial electric wire and cable ] eşleşme 501 Ürünler.
22awg UL3320 XLPE Yalıtımlı Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Endüstriyel Kullanım için Özelleştirilmiş Bakır Kaplı Çelik Tel Elektrik Teli Pigtail Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
2000ft / Roll UL3133 22Awg Silikon İzoleli Bakır Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
5 Pin 200C Özel Elektrik Teli Telfon İzolasyon Ceketi Isıtma Kablosu
| Nominal Gerilim: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
200C Yüksek Sıcaklık Elektrik PTFE Tel Kalaylı Bakır 22AWG 3mm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
UL 1199 Özel Elektrik Teli İzoleli PTFE Tel Kablo 20 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | nikel kaplama/gümüş kaplama bakır tel |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
PFA Kablolar ve Kablolar 6 - 16 AWG Yüksek Sıcaklıklı Esnek Silikon Kaplı Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
awm 22 Ölçer esnek UL3212 Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
32-10AWG Gümüş Kaplama Bakır Tel, Kaplı Tel UL1180
| İzolasyon: | PTFE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel veya gümüş kaplama |
| Boyutu: | 32AWG-10AWG |

