Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ industrial electric wire and cable ] eşleşme 501 Ürünler.
600V 150C UL758 Silikon İzoleli Tel UL3141 Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli UL3251 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL1015 Telli Elektrik Teli PVC İzolasyon Bakır İletken Aydınlatma İçin
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Çok Çekirdekli 22 Awg Kaplamalı Tel, ETFE Yalıtım Isıtma Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ / 200 ℃ |
| İzolasyon: | ETFE |
Multicore 200C UL20369 / 20710 Endüstriyel makine için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
5 çekirdek 200C UL20723 FEP termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |

