Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ high temperature silicone rubber tubing ] eşleşme 106 Ürünler.
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 600 V |
UL3136 Silikon kauçuk yalıtılmış tel 150C nominal sıcaklık 300V nominal voltaj ve konserve bakır iletken
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
UL3071 Sertifikalı 600V 200C Yüksek Sıcaklık Silikon Fiberglas Örgülü Tel, Konveksiyon Isıtıcılar için
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200 Derece |
| İletken malzemesi: | Bakır |
UL3074 12AWG 200C 600V Yüksek Sıcaklıklı Silikon Cam Elyafı Pürüzlü Tel Fırın ve Kızartıcı için
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL3074 12AWG 600V 200C Silikon Kauçuk Cam Elyafları İleti kesici ve ısıtıcılar için örülmüş bakır tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3142 150C 600V 12AWG Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel, Ev Aletleri İçin
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
UL 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3512 305m/ Roll High Temp Silicone Wire
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
Electrical Appliance Silicone Rubber Insulated Wire 600V 18awg UL3134 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

