Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
Led ışıklar için UL3271 12AWG XLPE izoleli tel 1.86-9.90 mm Çap
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
105c 600v 32awg XLPE Bağlantı Teli UL758 Ceketli
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
16 awg 600V 105C UL1015 PVC İzoleli Bakır Tel Bağlantı Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 105 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Kalaylı Bakır XLPE Elektrik Teli Örgülü İletken 26Awg
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Isıya Dayanıklı 18 Awg Elektrikli Hook Up Kablo, ROHS Halojen içermeyen Tel UL3266
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Çok Fonksiyonlu Beyaz Telli Bağlantı Teli 26 AWG Çevre Dostu
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3321 |
| İzolasyon: | XLPE |
AWM3321 14AWG Şirket tedarik sarı far XLPE izoleli tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3321 |
| İzolasyon: | XLPE |
Bağlama FEP Esnek İzoleli Tel E239689 UL1901 Kablo Tüm Renkler
| Ürün adı: | UL1901 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı teli |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Tüm Renkler Esnek İzoleli Tel E239689 UL 1727 PFA Kablo Uzun Ömür
| Ürün adı: | UL1727 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

