Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
PFA Tel 150C Isıya Dayanıklı Aletler Teli, İzoleli Tel Kablo E239689 UL 1858
| Ürün adı: | UL1858 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Aleve Dayanıklı Esnek İzoleli Tel E239689 UL4389 Kablo Tüm Renkler
| Ürün adı: | UL4389 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL1860 24AWG PFA Esnek İzoleli Kablo E239689
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL 3271 XLPE Bağlantı Teli 600V/125C 18awg Ul758 Kırmızı Işık Endüstriyel Elektrikli Isıtıcı
| Ürün adı: | xlpe teller |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | xlpe Kablo |
UL3173 İzoleli XLPE Bağlama Tel Yağ Direnci Jeneratör 20AWG için Elektrik Kablosu
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
8awg Kalaylı Bakır Esnek AWM Kablosu UL758 Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
100m/ Rulo İHA 125C 600V XLPE Bağlantı Teli UL3196 XLPE İzolasyon Kablosu
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 125C |
| Standart: | UL758 |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Endüstriyel Makine İçin Bağlama Teli
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
CCC 7.60mm 16 AWG 600V Bakır İletken XLPE İzoleli Elektrik Teli Kahverengi
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |

