Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
Ev Aletleri İzoleli XLPE Bağlantı Teli 305M/ Rulo Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablo İzolasyonu Esnek AWM Kablosu UL 758 Standardı
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik Motoru UL3512 için Yeşil 1.5mm Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Elektrik Teli, Fırın 450C 600V UL5335 İçin Isıya Dayanıklı Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
Kalaylı Bakır UL3271 12AWG XLPE Bağlama Teli AWM3271
| ad: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı teli, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Çevre dostu 12 awg bağlantı kablosu, yüksek sıcaklık elektrik kablosu UL3240
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

