Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
UL3271 12AWG XLPE Kancalı Tel Şirket tedarik yeşil ve sarı ev aletleri
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
AWM3271 26AWG kalaylı bakır ile beyaz XLPE Hook Up Wire
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
AWM3271 24AWG kalaylı bakır ile siyah XLPE Kanca Up Tel Çin fabrika kaynağı
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-9.90 mm |
AWM3271 20AWG kırmızı ev aletleri XLPE Kanca Tel Şirket tedarik
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken Yapısı: | 7 / 0.1 7 / 0.127 7 / 0.16 11 / 0.16 17 / 0.16 21 / 0.18 26 / 0.254 No./mm |
AWM3271 14AWG XLPE Bağla Tel 600-750V Nominal Gerilim UL / cUL
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Çapı: | 1.86-9.90 mm |
Kırmızı Renk 24 Gauge Örgülü Bağlantı Tel, Düşük Dumanlı Sıfır Halojen Kablo
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| İzolasyon: | XLPE |
UL3271 30AWG Fabrika kaynağı kırmızı far XLPE yalıtımlı kablo tel
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3271 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
Kalaylı Bakır 16 Awg Bağlama Teli, Düşük Duman Halojensiz Kablo UL3271
| Gerilim: | 600V-750V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Halojensiz XLPE Kanca Kadar Tel Led Işık Kablosu UL3265 UL Onaylı Çok Renkli
| Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
UL1007 Esnek PVC İzoleli Bakır Tel Elektrik Bağlantı Kablosu
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |

