Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
150C nominal sıcaklık XLPE yalıtımlı kablo UL3321 kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | XLPE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30-2AWG |
AWM3289 28AWG Fabrika kaynağı siyah ışıklar XLPE yalıtımlı elektrik kablosu tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
XLPE Yalıtım Halojen içermeyen Alev Geciktirici Kablolar 600V 150C Hava Direnci
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | XLPE |
Düşük duman ve halojen içermeyen XLPE yalıtımlı kablo ve tel UL3271
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 125C |
| İzolasyon: | XLPE |
Yangın Geciktirici 28 AWG Bağlama Teli, XLPE İzoleli Güç Kablosu
| Adı: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| İzolasyon: | XLPE |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
AWM3289 24AWG Çin fabrika kaynağı kırmızı far XLPE yalıtımlı kablo tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
AWM3289 18AWG Tedarik yeşil ve sarı ev aletleri XLPE yalıtımlı kablo tel
| Adı: | XLPE tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3289 |
| İzolasyon: | XLPE |
200C Esnek İzoleli Tel E239689 UL 1860 AWG 24 PFA Kablo Bağlama
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Aydınlatma için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır UL1330 1AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |

