Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ electric hook up cable ] eşleşme 179 Ürünler.
Esnek çok çekirdekli VDE H05SS-F Silikon Kauçuk İzoleli Tel bağlama teli
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
Silikon Kauçuk İzoleli 12 AWG Elektrik Teli, Akü Kurşun Teli UL3142
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 18-12AWG |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Kalaylı Bakır Silikon Elektrik Teli, UL Listeli 26 AWG Silikon Esnek Kablo
| Adı: | AWM3135 Silikon Esnek Kablo |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
22WAG UL1858 PFA Yüksek Sıcaklık Yalıtımlı Tel 150 Derece
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
XLPE Kablosu Awm3173 600V Isıtma Kablosu Yangına Dayanıklı Halojensiz Bağlantı Elektrik Kurşun Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
VDE 600V 22AWG XLPE Bağlantı Teli UL3386 XLPE Yeraltı Kablosu
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL Kaydı 24 AWG Tel, FEP Kaplamalı Kanca Tel 300V 150C Kaplamalı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |
Endüstriyel Güç İçin 150C XLPE Kanca Teli XLPE İzoleli Kablo UL3321 VW-1 18AWG
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
OD1.46mm XLPE Bağlantı Teli 20AWG VW-1 Teller Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

