Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
10KV UL3122 Flexible Electrical Wire 300V 200C Silicone Rubber Wire
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
200C Yüksek Sıcaklık UL3122 18AWG Elektrikli XLPE Kablo 300V
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
32AWG 200C yüksek sıcaklık led lamba için PFA Yalıtımlı Tel UL1710
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL 2 - 14 AWG Silikon Elektrikli Tel Esnek Yüksek Sıcaklıklı Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
200C Yüksek Sıcaklık Elektrik PTFE Tel Kalaylı Bakır 22AWG 3mm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
200C 18AWG PTFE Kalaylı Bakır Tel Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
200C Endüstriyel Güç Silikon Kauçuk İzoleli Tel Bakır Çekirdek İletken
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
8AWG UL3512 Silikon Kauçuk Tel 200C Konserve Bakır
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
10KV UL3304 Fiberglas Isıtma Ürünü Yüksek Gerilim İçin İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
6AWG UL3512 Silikon Tel Kablo 200C Isıya Dayanıklı Kalaylı Bakır Kablo
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |

