Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
UL3239 FEP Kablosu, Endüstriyel Güç Uygulamaları için 15000V Anma Gerilimi ve 200C Yüksek Sıcaklık
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL3071 Sertifikalı 600V 200C Yüksek Sıcaklık Silikon Fiberglas Örgülü Tel, Konveksiyon Isıtıcılar için
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200 Derece |
| İletken malzemesi: | Bakır |
FDA Sertifikası Yüksek Sıcaklık Esnek Boru / Yüksek Sıcaklık Tel Sleeve
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
Yüksek Sıcaklık Teli 18 AWG UL1330 200c 600V FEP Yalıtımlı Elektrikli Tel Kablo 2.17mm
| İletken Malzemesi: | Bükülü kalaylı bakır |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | FEP |
| renk: | gereklilik |
UL3075 600V Rated Voltage 200C Rated Temperature 10AWG Diametresi Yüksek Esnek Silikon Kauçuk Cam Elyaf Dikiş Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3074 12AWG 600V 200C Silikon Kauçuk Cam Elyafları İleti kesici ve ısıtıcılar için örülmüş bakır tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon |
| Nominal Voltaj: | 600V |
Silikon Tel UL3135 600V 200C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, Kalaylı Bakır ile Akıllı Cihazlar İçin
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26AWG 28AWG 30AW |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk |
Gıda Makineleri İçin Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Boru / Isıya Dayanıklı Esnek Boru
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Boyutu: | 1-20mm |
| Renk: | Siyah, kırmızı, beyaz, sarı, mavi, yeşil, gri, şeffaf |
1.2-2.5KV Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Ve Sleeve Alev Geciktirici
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 1.2-2.5KV |
| Alev testi: | VW-1 ve FT-1 |

